SMART HOMEخانه هوشمند

در ساختمان هوشمند بسیاری از اعمالی که ساکنان از روی عادت انجام می دهند توسط سیستمهای هوشمند انجام می گردد که باعث صرفه جویی می گرد واژه BMS همانطور که از نامش بر می آید سیستمی است جهت کنترل و مدیریت هوشمند ساختمان. وظيفه این مجموعه، پایش مداوم بخش های مختلف ساختمان و اعمال فرامين به آنها به نحویست که عملکرد اجزاء مختلف ساختمان متعادل با یکدیگرودرشرایط بهينه وباهدف کاهش مصارف ناخواسته وتخصيص منابع انرژی فقط به فضاهای در حين بهره برداری باشد.

دپارتمان هوشمندسازی مبین ویستا ویژن شمارابه عهده میگیرد

دپارتمان هوشمند سازی ساختمان شرکت مبیــن ویستــا ویــژن

در سالیان اخیر با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی در تمامی شاخه ها، صنعت ساختمان نیز با پیشرفت چشمگیری همراه بوده است.
در ساختمان های امروزی سامانه های هوشمند برای کاهش مصرف انرژی و همچنین رفاه ساکنین استفاده میشوند.
این سامانه های هوشمند باید طوری طراحی شوند که با رشد سریع تکنولوژی خود را به روز رسانده و برای آسایش ساکنین به سادگی قابل استفاده باشند و در پروژه های ساختمانی فقط استاندارد (KNX) این ویژگی ها را دارد.
وما بر اساس کامل ترین استاندارد جهانی یعنی (KNX)کار خواهیم کرد.
قسمت دپارتمان هوشمند سازی شرکت مبین ویژن برای رضایت کارفرمایان ارجمند ،خود را محدود به استفاده از برند خاصی نکرده است و با توجه به نیاز هر پروژه، بهترین راه حل پیشنهاد میشود وبدیهی است که این انتخاب، با بهره گیری از بهترین کمپانی های جهان خواهد بود.

مشاوره فعال سازی سیستم

یکی از امکانات اختصاصی دپارتمان هوشمند مبین ویستا ویژن مشاوره رایگان برای مشتریان ارجمندی که تمایل دارن منزل یا محل کار خود را تجهیز کنند به بروزترین سیستم های هوشمند و امنیتی

بیشتر بدانید
سیستم امنیتی

طراحي و اجراي سيستم تامين امنيت ساختمان با توجه به مشخصات كاربري فضـاهاي مختلف و سطح ايمني مورد نياز 
طراحي و اجراي سيستم دوربين مدار بسته (CCTV) 
طراحي و اجراي سيستم تنظيم دسترسي (Access Control) 
طراحي و اجراي سيستم رديابي اشياء(RFID)

بیشتر بدانید
نورپرردازی(روشنایی)

با ترتیب و ترکیب هنرمندانه روشنایی ها توسط متخصصین ما هنگام ورود خروج صرف غذا مهمانی ها تماشای تلویزیون استراحت مطالعه و....محیطی مجلل و خاطره انگیز را به همراه فضایی دلنشین و آرامش بخش تجربه کنید.

بیشتر بدانید
سیستم حضور غیاب

دامنه ی استفاده از این سیستم فقط محدود به ادارات نیست.علاوه بر شرکتها شما بااین سیستم میتوانید ورود و خروج افراد در مدارس دانشگاه ها تالارها و ...را کنترل کنید. مبین ویستا ویژن ارائه دهنده ی جدیدترین دستگاه های حضور غیاب است که علاوه بر اثر انگشت توانایی تشخیص چهره را نیز دارند.

بیشتر بدانید
سیستم ارتباطی

سیستم ارتباطی ساختمان میتواند کنترل تمامی قسمت های الکتریکال خانه خود از قبیل، خطوط نوری، تهویه، پرده های برقی، موسیقی، آباژور ها، دوربین مدار بسته وآبیاری محوطه و ..... را که از درگاه های مختلف پنل، تاچ اسکرین، تلفن همراه، ریموت و از طریق بستر اینترنت و وایرلس را کنترل نمایید.

بیشتر بدانید
اعلان حريق

سامانه اعلام حریق، به مجموعه‌ای از قطعات الکترونیکی گفته می‌شود که وظیفه آشکارسازی حریق در اماکن مختلف را بر عهده دارد.

بیشتر بدانید

چـــرا ما ؟

بله ! چرا مبین ویستا ویژن را انتخاب کنیم ؟

چرا خانه هوشند

درتعریفی ساده ومختصر ازخانه هوشمند میتوان گفت خانه هوشمند یا Smart Home مجموعه ابزارهایی است که به کمک آنها ، شما علاوه بر امکان کنترل تمامی وسایل برقی ومکانانیکی موجود درخانه از هر نقطعه در داخل یا خارج ازساختمان ، بتوانید این امر را به عهده سیستم هوشمند گذاشته تا علاوه بر افزایش آسایش وایمنی ، کاهش هزینه های ۲۵ تا ۴۰ درصد رانیز برای خود به همراه بیاورید. ازمزیت های این سیستم میتوان به یکپارچه سازی وکنترل هوشمند تجهیزات موجود درخانه شامل روشنایی ، دما ، صوت وتصویر ، امنیتی ، انواع موتور ها ، پرده و کرکره وسایبان ، آبیاری گیاهان و…. اشاره کرد،

چرا مبین ویستا ویژن

. قسمت دپارتمان هوشمند سازی شرکت مبین ویژن برای رضایت کارفرمایان ارجمند ، خود را محدود به استفاده از برند خاصی نکرده است و با توجه به نیاز هر پروژه، بهترین راه حل پیشنهاد میشود وبدیهی است که این انتخاب، با بهره گیری از بهترین کمپانی های جهان خواهد بود. و تعهدات وضمانت های شرکت مبین ویستا ویژن به صورت کاملا کتبی به مشتریان داده میشود تا رضایت کامل راداشته باشند و باآسوده خاطر از خدمات ومحصولات ماااستفاده کنند