برنامه نویسی ios

تا ســــال ۲۰۱۶ بیش از یک میلیارد دیواس اپل در سراسر جهان فعال بوده که با توجه به محبوبیت این دیوایس در میام مردم , ارائه نرم افزار شما برای این قشر مهمترین قدم در تجارت آنلاین شما می باشد.
iOS سيستم عاملي است كه اين كمپاني بصورت انحصاري براي محصولات خود (iPod, iPhone, iPad tablet) طراحي كرده است . اولین و تنها نسل سیستم عامل‌ اپل برای دستگاه‌های موبایل و قابل حمل است.
برنامه های تولید شده برای iOS هم روز به روز درحال افزایش است . هم اکنون بیش از ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ نرم افزار در App Store قرار دارد که بیش از ده میلیارد بار دانلود شده است.
شرکت مبین ویستا ویژن با استفاده از سیستم های مجهز به سیستم عامل Macintosh و زبان برنامه نویسی Objective C به برنامه نویسی و تولید تخصصی اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS می پردازد.

دسته بندی اپ های آی او اس

انواع نیاز های شما را در آی او اس بررسی کرده ایم


اپلیکیشن معرفی شرکت یا مجموعه

معرفی شرکت یا مجموعه بصورت آفلاین یا آنلاین ios با قابلیت بروزرسانی از طریق کنترل پنل تحت وب که به صورت وب سرویس تمام اطلاعات را از وبسایت شما خوانده و مدیریت می شود . این انتخاب برای معرفی رزومه و نمونه کار های شرکت ها مناسب می باشد

اپلیکیشن سمینار و کنفرانس

طراحی نرم افزار یا اپلیکیشن ios کنفرانس و سمینار با امکانات کامل به مانند نام نویسی، پرداخت آنلاین، زمانبندی سمینار ، معرفی سخنرانان، محور ها، برگزار کنندگان و ... که تمامی امور مربوط به سمینار در داخل اپ صورت گرفته و نیازی به مراجعه حضوری و یا از طریق وبسایت نمی باشد

اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

۲ نوع اپ رستوران وجود دارد که هر دونوع را به توجه به نیاز شما ارائه خواهد شد. اپ رستوران جهت دریافت سفارش در خود رستوران و اپ رستوران برای دریافت سفارش بصورت اینترنتی و یا پیامک

اپلیکیشن بر اساس موقعیت جغرافیای کاربر

اپ موقعیتی بر یک اصل عمل می کند و آن عملکرد اپ بر اساس GPS و موقعیت کنونی کاربر در نقاط مختلف است. مثال اپی که برای یافتن موقعیت خودرو مورد استفاده قرار گیرد.

اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی

اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی جهت معرفی، search و فروش محصولات بسیار مناسب است. خرید محصول آسان انجام می شود و کل اتفاقات در اپلیکیشن صورت گرفته و نیازی به تایید حضوری و ... نمی باشد

اپلیکیشن بانک اطلاعاتی

در اپلیکیشن بانک اطلاعاتی، اطلاعات مورد نیاز شما می تواند از طریق پنل تحت وب قرار گرفته و از طریق اپلیکیشن قابل مشاهده و انجام عملیات مختلف را داشته باشد. امکاناتی چون جستجو٫ لیست علاقه مندی و یا اتصال به اینترنت برای دریافت و پردازش اطلاعات را دارا می باشد.

اپ خبری و متصل به خبر خوان

این نوع اپ برای وب سایت هایی خبری یا وب سایت هایی که دارای مطالبی هستند که تمایل دارند آن مطالب را از طریق یک اپ قدرتمند اطلاع رسانی کنند مناسب می باشد. که از طریق این فید اطلاعات را در اپ خواهیم خواند

طراحی اپلیکیشن با ایده ذهنی شما

اپ بر اساس نیاز شما و بر اساس ایده ی ذهنی شما بصورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می شود. این نوع مناسب افرادی است که بدنبال ساخت اپ خارج از دسته بندی های ذکر شده بوده اند.

مراحل ثبت پروژه برنامه نویسی

طی یک روند دقیق و برنامه ریزی شده اپ شما آماده خواهد شد


در اولین قدم اپ شما هدف شناسی شده و توسط مشاورین ما قدم به قدم تحلیل و بررسی می شود.
سپس در جلسه ای حضوری در خدمت شما بوده تا بعد از بررسی دقیق هزینه ها , هدف , زمانبندی پروژه و جزئیات دیگر پروژه قراردادی فی ما بین طرفین پروژه نوشته و ثبت شود و سپس پروفایل کاربری به شما اعطا کرده تا از روند و ریز پروژه اطلاع داشته باشید.
ظاهر گرافیکی پروژه و رابط کاربری آن به صورت یک فایل تصویری طراحی شده و به شما ارائه خواهد شد تا بعد از تایید شما بر روی اپ پیاده سازی شود.
هم زمان به طراحی گرافیکی کد نویسی پروژه نیز آغاز شده و مراحل تست اولیه را انجام داده تا به مرحله ی اجرا برسیم.
نرم افزار بتا تقدیم حضور شما شده تا به کمک هم نرم افزار را بررسی کرده و خطاهای احتمالی را برطرف سازیم.
نرم افزار شما آماده شده ! در اشتراک این نرم افزار و تبلیغات و معرفی آن نیز در کنار شما خواهیم بود.