گرافیک و طراحی لوگو

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در تجارت امروز ، داشتن یک برند حرف اول را میزند.اگر به دنبال یک راه فوق العاده و در عین حال آسان برای معرفی موثر و ماندگار مجموعه خود و یا بالا بردن میزان فروش محصول و خدمات خود هستید یک پیشنهاد فوق العاده برای شما داریم: یک لوگوی بی نظیر داشته باشید.

زیبایی زاییده ی نظم است و با توجه به موقعیت شما داشتن نشانه ای زیبا معرف برند یا شرکت یا حتی شخص شما می باشد

امروزه وجود لوگو (لوگوتايپ، مارك، نشانه، آرم، علامت تجاری) برای هویت بخشیدن به برندها امری ضروری به شمار می آید. یک لوگوی خوب نه تنها برندها و نوع فعالیت آنها را متمایز می کند بلکه نخستین و قدرتمندترین رابط بین آن برند و مخاطبینش می باشد. لوگوها عناصر دیداری اند كه بصورت قابل توجهی می توانند شركتها، كالاها و یا خدمات آنها را معرفی کنند. علاوه بر این، لوگوها بیانگر سودی که مخاطبین با استفاده از برند بدست می آورند نیز می باشند. لوگوها کلید راهبری ایده های مارکتینگ و گسترش بازارهای هدف برندها تلقی می شوند؛ چیزیکه مشخص می کند برندها چه جایگاهی در بین مشتریانشان دارند. همين حالا سفارش دهيد .

قدم اول مسیر طراحی لوگو و هویت برند شما، شفاف سازی و مشاوره است. در کنار شما ایستاده ایم تا مسیر موفقیت برند تان را قبل از حرکت روشن کنیم.
ایده پردازی خلاقانه و طراحی و منحصر به فرد کار سختی نیست. ما با تکیه بر دانش روز و تجربه قادر به انجام آن بر اساس استانداردهای جهانی هستیم.
در مرحله آخر در نظر داریم هدف شما موفقیت است و رضایت شما هدف ما. این لبخند رضایت شماست که میتواند ضامن تداوم و استمرار همکاری با ما باشد.

سادگی، زیبایی، نظم و اصالت طراحی ضمانت ما به شما می باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

سبک های طراحی لوگو

بیشتر با سبک های طراحی لوگو آشنا شویم


نماد، پیکتوگرام، آیکون، نشانه

این نوع لوگو، در واقع یک شکل می باشد که به نام، موضوع فعالیت و یا مفاهیم مرتبط دیگری اشاره می کند. این سبک بهترین سبک لوگو از نظر ما می باشد زیرا یک شکل ساده براحتی در ذهن ثبت خواهد شد و فارغ از اینکه بیننده از چه کشور و با چه زبانی به آن نگاه می کند، بخوبی با او ارتباط برقرار می کند.
به مانند : اپل , توییتر , بنز , اندرویید و ...

نوشتاری، وُردمارک، لوگوتایپ، فونت سفارشی

لوگوی نوشتاری معمولا به این صورت هست که نام برند با استفاده از یک فونت مناسب و یا سفارشی، طراحی شده و بعنوان لوگو مورد استفاده قرار می گیرد. لوگوی نوشتاری می تواند به این شکل باشد که نام برند با یک فونت آماده یا سفارشی نوشته شود و با یک تغئیر کوچک و خلاقانه مفهومی را نیز برساند و یا به نوعی خاص زیبا و یونیک شود.
به مانند : گوگل , فیسبوک , کوکاکولا و ...

حرفنماد، لترمارک، مونوگرام

حرفنماد نوعی از لوگو می باشد که در آن با استفاده از حرف یا حروف اول نام برند یک طرح ساخته می شود و نماد بنوعی حرف یا حروف اول نام برند خواهد بود. این سبک معمولا زمانی استفاده می شود که نام برند طولانی و یا خواندنش سخت است.
به مانند : اچ پی , پلی استیشن , ال جی و ...

لوگوی ترکیبی

خیلی از برندها هستند که نوشتار و نماد آنها همیشه باهم استفاده می شود. حتی ممکن است دو یا چند سبک قبلی به شکلی خاص در کنار هم قرار بگیرند و با هم ترکیب شوند و همیشه به یک شکل استفاده شوند.
به مانند : مبین ویستا ویژن , آمازون , سیسکو و ...